Dane firmy

HIGHER


Armii Krajowej 74, 5-813 Żarów

Tel: 74 857 03 39

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Podest Krause


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Podczas budowy domu czy renowacji budynku rozstawiane są niezwykle skomplikowane konstrukcje, rusztowania czy innego rodzaju akcesoria pomocnicze. Etapy budowlane powinny przebiegać gładko i sprawnie, dlatego warto wyposażyć swoja firmę w dobre i sprawdzone produkty. Obecnie sklepy z asortymentem budowlanym oferują wiele rozmaitej jakości produktów, które niekoniecznie cechują się solidnym i trwałym wykończeniem. Warto pamiętać, że zarówno prace przeprowadzane samodzielnie jak i przez profesjonalną ekipę budowlaną powinny być oparte na bezpiecznym i sprawdzonym sprzęcie.

Przeznaczone do użytku profesjonalnego oraz domowego podesty robocze, drabiny czy rusztowania oferuje sklep internetowy KRAUSE, którego renoma i prestiż są cenione w całej Polsce. Podest KRAUSE, który znajduje się w asortymencie sklepu, to jedna z konstrukcji, która może być wykorzystana w wielu pracach:

  • malarskich,

  • elektrycznych,

  • monterskich,

  • budowlanych,

  • konserwacyjnych

czy wielu innych, które wymagają zastosowania rozwiązań wysokościowych. Pod adresem alusystems.pl znajdziesz bogatą gamę produktów budowlanych, które z pewnością wpłyną na jakość i przebieg remontu czy budowy.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Akademia Języka


Braniborska 52, Wrocław

Adwebia


Wspólna 175, Kalna

NETPIX


Jasielska 14, Rzeszów