Dane firmy

Jerzy Kasprzak Arkadia Lido


Derdowskiego 8, 84-104 Władysławowo

Tel: 58 6749714

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Leczenie cukrzycy


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Akademia Zdrowia Arkadia Lido oferuje swoim pacjentom profesjonalne wsparcie w kwestii leczenia wielu chorób. Do ośrodka mogą zgłaszać się osoby, u których stwierdzono nieprawidłowe funkcjonowanie m.in.:

  • wątroby,
  • trzustki,
  • układu krążenia.

W ośrodku podejmowane jest leczenie dietą, które zapewnia zaskakujące rezultaty. Profesjonalni lekarze tworzący personel placówki stosują się do zaleceń doktora Jana Kwaśniewskiego – autora diety optymalnej. To właśnie odpowiednio zbilansowana dieta stanowi źródło sukcesu w terapiach podejmowanych przez placówkę.

Pacjentami ośrodka zostają często chorzy na cukrzycę. Schorzenie to wywołuje podwyższony poziom glukozy we krwi będący wynikiem nieprawidłowego funkcjonowania komórek trzustki. W przypadku cukrzycy leczenie farmakologiczne nie wystarczy, istotną kwestię stanowi wprowadzenie odpowiednich nawyków żywieniowych. W ośrodku podejmowane jest skuteczne leczenie cukrzycy za pomocą zrównoważonej diety. Dowiedz się więcej o terapii oferowanej przez placówkę, odwiedzając stronę osrodek.optymalni.pl.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Apteka GEMINI


Trzy Lipy 3, Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Starowiejska 58, Gdynia

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Plażowa 15, Straszyn