Dane firmy

Crazy Cat Studio


Kwiatowa 11, 43--36 Wilkowice

Tel: 510 772 141

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Animacja 2D • Crazy Cat Studio


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Szukasz studia zajmującego się wykonywaniem filmików animowanych? Chcesz stworzyć oryginalny spot na jubileusz działalności Twojej firmy lub po prostu szukasz ciekawego pomysłu na nową reklamę? W takim razie może zainteresować Cię oferta firmy Crazy Cat Studio. Ich głównym produktem jest animacja 2d wykorzystywana w różnego rodzaju filmikach i spotach reklamowych, wykonywanych na zamówienie dla firm z różnych branż.
Więcej na temat działalności tej firmy możesz dowiedzieć się wchodząc na ich stronę internetową, którą znajdziesz pod adresem crazycat.studio. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji na temat działalności tej firmy oraz możesz zapoznać się również z ich gotowymi projektami, których na swoim koncie mają naprawdę sporo.
Postaw na naprawdę profesjonalne usługi i oryginalne animacje 2d produkcji tego studia, a na pewno nie pożałujesz. Razem z nimi uda Ci się stworzyć wyjątkowy film animowany dotyczący Twojej firmy, który będzie przyciągał uwagę i na pewno zapadnie oglądającym w pamięć na długo.

Użytkownik C4T dodał komentarz Ocena 4
To już moje drugie zamówienie filmu animowanego u Crazy Cat Studio. Pierwszym był spot reklamowy. Profesjonalna robota, dlatego zdecydowałem się kontynuować przygodę z tym studiem.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Inne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec


Modrzejowska 20, Sosnowiec

Iluzjonista Konrad Mościński


Jana Kiepury 25, Sosnowiec