Dane firmy

Czujniki-Poziomu.pl


Konstytucji 3 Maja 1, 67-200 Głogów

Tel: 662 345 987

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Monitoring zbiorników paliwowych


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Kontrolowanie poziomu i temperatury paliwa lub oleju w pojemnikach na stacji paliw czy magazynie jest bardzo ważne, dlatego też warto zainwestować w urządzenia oferowane przez przedsiębiorstwo BM Solutions. Asortyment jest rozbudowany, zawiera nowoczesny sprzęt, który może zostać połączony w jeden system. Monitoring zbiorników paliwowych sprawnie obsługuje nawet kilkanaście cystern oraz zbiorników.

Czujniki sprawdzają poziom cieczy co 45 sekund i w przypadku nagłego spadku poziomu, odbiornik uruchamia alarm. Natomiast terminal służący do pobierania paliwa jest dobrze zabezpieczony i mają do niego dostęp tylko osoby uprawnione, posiadające karty zbliżeniowe RFID. Sprzęt jest wyposażony w WiFi, więc przesyłanie zebranych przez urządzenia danych odbywa się szybko.

Podmiot jest przygotowany na realizację małych zamówień dla stacji benzynowych oraz dużych i skomplikowanych, pochodzących od zakładów paliwowych. Warto wybrać sprawdzoną firmę, która cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Akademia Języka


Legnicka 62B, Wrocław

Adwebia


Wspólna 175, Kalna