Dane firmy

FHU OXIDE


Oleska 26, 42-700 Lubliniec

Tel: 502 989 719

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Dywan do sypialni


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Jako doskonale rozumiejący potrzeby klienta dostawca artykułów niezbędnych w każdym domu, firma Joanna Kaczmarczyk F.H.U. OXIDE na bieżąco rozszerza swoją ofertę o nowe produkty. Zaopatrując się w prowadzonym przez jej pracowników sklepie online, klient znajdzie wycieraczki, nakładki na schody oraz chodniki do każdego typu pomieszczeń.

Kadra zaprasza do kontaktu osoby poszukujące miękkiego, ale dostępnego w wielu wzorach i kolorach dywanu do sypialni, salonu lub pokoju dziecka. Przedstawione na stronie sklepu propozycje z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych kupujących. Zamówienie mogą złożyć nie tylko osoby prywatne. W ofercie łatwo znaleźć także dywany, które doskonale sprawdzą się w przestrzeniach biurowych.

Dostawca poleca się jako pomoc przy aranżacji wnętrz. Proponowane w sprzedaży dywany można bezproblemowo dopasować zarówno do dużych, jak i niewielkich pod kątem metrażu pomieszczeń. Wybierając modele o luźniejszym splocie, można je położyć na ogrzewanie podłogowe.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec


Modrzejowska 20, Sosnowiec

Crazy Cat Studio


Kwiatowa 11, Wilkowice