Dane firmy

Go Stillo


Surzyńskiego 18, 64-000 Kościan

Tel: 888 20 38 34

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://gostillo-kubki.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Firma Go Stillo zajmuje się projektowaniem kubków i filiżanek na zamówienie. Oferuje usługę nadruku, która pozwala klientom tworzyć spersonalizowane produkty. Przedsiębiorstwo przyjmuje również zamówienia masowe, przygotowując kubki i filiżanki firmowe. Tego typu gadżety coraz chętniej wykorzystywane są do promocji marki i budowania wizerunku firmy.

Go Stillo dla każdego klienta stworzy wyjątkowe i profesjonalne kubki reklamowe. Znajomość nowoczesnych technologii nadruku pozwala firmie na wykonywanie trwałego nadruku. Oferuje również fachową pomoc przy wyborze modelu kubka. W asortymencie sklepu znajduje się bogata kolekcja kształtów kubków i zależnie od profesji firmy warto dobrać odpowiedni.

Z pełną ofertą produktów i usług Go Stillo można zapoznać się na stronie gostillo-kubki.pl. Skorzystało już z niej wielu usatysfakcjonowanych klientów.

Użytkownik Olga Błaszczyk dodał komentarz Ocena 4
Od firmy Go Stillo udało mi się zakupić kubki z logiem mojego nowo otwartego butiku odzieżowego, które rozdawałam je swoim klientkom i klientom w dzień otwarcia.
Opublikowano: 2020-05-18 13:59:35

Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, Poznań

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań