Dane firmy

H2Otech


Lodowa 120, 93-232 Łódź

Tel: 607932762

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Generator dwutlenku chloru


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Na stronie internetowej h2otech.pl można zapoznać się z asortymentem firmy sprzedającej nowoczesny urządzenia do oczyszczania wody. Oferowany sprzęt znajdzie zastosowanie na basenach, w oczyszczalniach ścieków i wielu innych miejscach.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się innowacyjny generator dwutlenku chloru. Zaawansowany system dezynfekcji przeznaczony jest do niszczenia różnych drobnoustrojów, głównie niebezpiecznych bakterii Legionella. Sprzęt został wyposażony w łatwy w obsłudze dozownik oraz sondy do pomiaru zawartości CIO2. Produkty ma niewielkie rozmiary, więc nie wymaga przygotowania dodatkowego miejsca na jego instalację. Urządzenie może być sterowanie zdalnie poprzez specjalne oprogramowanie EMEC ERMES. Program umożliwia włączenie, wyłączenie oraz monitorowanie działania systemu z każdego miejsca.

Asortyment zawiera kilkanaście wersji sprzętu, więc każdy klient, niezależnie od potrzeb, znajdzie odpowiedni model. W przypadku problemu z wyborem pracownicy chętnie pomogą.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

Communication Corner


Henryka Sienkiewicza 72, Łódź