Dane firmy

Kancelaria Komornicza w Mińsku Mazowieckim


11 Listopada 15, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Tel: 690365010

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Komornik apelacja lubelska | Kancelaria Komornicza w Mińsku Mazowieckim


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Pomoc osobom, które mają problem z wyegzekwowaniem długu lub innego rodzaju należności od dłużnika to domena kancelarii komorniczej, która ogłasza się na stronie kancelaria-komornicza.com.pl. Komornik działa na terenie apelacji lubelskiej, jednak w szczególnych przypadkach może podjąć się spraw zleconych przez wierzycieli spoza tego regionu.

Biuro rozpoczyna określone czynności prawne tylko na pisemny wniosek klienta. Może świadczyć też doradztwo poprzez kontakt bezpośredni, telefoniczny lub wiadomość e-mail. Dysponując dostępem do krajowych i zagranicznych baz danych, komornik ma możliwość szybkiego ustalenia stanu posiadania dłużnika oraz może podjąć kroki mające na celu zablokowanie środków płatniczych do czasu wyjaśnienia sprawy.

W gestii pracowników kancelarii jest również przeprowadzanie licytacji komorniczych, w tym dbałość o ich sprawny, fizyczny przebieg oraz wcześniejsze poinformowanie uczestników. Biuro realizuje także czynności wynikające z zasądzonego wyroku lokalnego sądownictwa. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa