Dane firmy

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.


Podwale 17, 00-252 Warszawa

Tel: 22 622 54 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kancelaria prawo budowlane Warszawa • https://www.polzlaw.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wszystkie sfery życia podlegają jakiemuś prawo i nie inaczej jest, jeżeli chodzi o budownictwo. Tej sfery dotyczy prawo budowlane, które określa zasady działalności w zakresie:

  • projektowania,
  • budowy,
  • utrzymania i rozbiórki obiektów budowlanych

i stanowi także o zasadach działania organów administracji architektoniczno-budowlanej i organów nadzoru budowlanego. Jak wszystkie przepisy prawa i te są dość i zawiłe, dlatego osoby prywatne i deweloperzy czy inwestorzy publiczni chętnie korzystają z usług prawników specjalizujących się w prawie budowlanym.

Wśród swoich specjalizacji prawo pracy ma niejedna kancelaria z Warszawy. Na przykład na stronie polzlaw.pl można znaleźć adwokatów, którzy są skuteczni w obsłudze przedsiębiorców i osób fizycznych przy zawieraniu, realizacji i rozliczaniu umów budowlanych. Biuro to zapewnia opiekę prawną od etapu negocjacji warunków umów, aż po jej rozliczenie. Prawnicy ci specjalizują się w tej konkretnej dziedzinie prawa, dlatego ich usługi są rzetelne i zawsze można liczyć na ich fachowość w zakresie doradztwa i wyjaśniania wątpliwości.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Psycho-med


Trakt Brzeski 80, Warszawa