Dane firmy

Karolina Lis Przedstawiciel Handlowy Thermomix


, - Kraków

Tel: 600 465 551

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://karolinalis-krakow.mozellosite.com - Thermomix kraków


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Gotowanie posiłków każdego dnia nie dla każdego jest ulubionym zadaniem, jednak można je uczynić o wiele przyjemniejszym, jeśli skorzysta się z oferty tej znanej konsultantki. Zajmuje się ona sprzedażą najnowocześniejszego urządzenia na rynku, za pomocą którego można sprawić, że każdy poradzi sobie z przygotowaniem wykwintnych dań.

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej? Należy wejść na stronę internetową karolinalis-krakow.mozellosite.com, bo tam znajduje się znacznie więcej informacji na temat oferowanego produktu. Aby go zakupić, należy umówić się na prezentację, podczas której konsultantka przedstawi wszystkie zalety tego gadżetu.

Na zakup Thermomixa w Krakowie zdecydowało się już wielu zadowolonych klientów, może więc warto dołączyć do ich grona? Jeszcze dziś warto podjąć decyzję o tym, aby ułatwić sobie gotowanie i zaskoczyć swoich bliskim niepowtarzalnym smakiem potraw. Co ciekawe, w urządzeniu wbudowana jest baza gotowych przepisów, wystarczy tylko dodać składniki i pyszne dania gotowe!

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury


Niepodległości 5, Kraków

Body Camp


Poręba 38, Trzemeśnia

Psycho-med


Trakt Brzeski 80, Warszawa