Dane firmy

Legalne-obstawianie.pl


Biskupice 29A, 05-840 Biskupice

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://legalne-obstawianie.pl/ - Legalni bukmacherzy


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa obstawianie wyników sportowych za pieniądze u zagranicznych podmiotów, które nie uzyskały zgody na działalność w Polsce, jest nielegalne. Jeśli nie chcesz mieć problemów z prawem, płacić wysokiej grzywny i stracić zarobionych na zakładach pieniędzy, sprawdź, które podmioty mogą działać w Polsce.

Na stronach internetowego serwisu legalne-obstawianie.pl prezentowani są wyłącznie legalni bukmacherzy, którzy posiadają odpowiednią licencję uzyskaną w Ministerstwie Finansów RP. Korzystanie z usług tego typu podmiotów jest dozwolone i nie wiąże się z ryzykiem konfiskaty wygranych pieniędzy. W serwisie znaleźć można ranking tego typu podmiotów, informacje o różnego rodzaju bonusach i promocjach przygotowanych przez tego typu podmioty, a także różnego rodzaju praktyczne informacje dla obstawiających, w tym porady dla typerów oraz opis różnych systemów gry.

Użytkownik Emilia Szulc dodał komentarz Ocena 5
Ta domena jest bardzo dobra, czasami tam zaglądam i obstawię parę mecz. Wiem,że to dziwnie wygląda, że to pisze kobieta, ale jestem zapaloną sportsmenką, niestety już na emeryturze, dlatego obstawiam chociaż mecze :)
Opublikowano: 2018-08-21 12:01:44

Inne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Psycho-med


Trakt Brzeski 80, Warszawa