Dane firmy

Marbex sp. z o.o.


Milenijna 40/42, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Tel: (44) 741 41 41

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Modne dywany


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Nawet najnowocześniej urządzone mieszkania wymagają dodania im odrobiny łagodności, aby mieszkające w nich osoby miały poczucie komfortu i mogły się w nich zrelaksować. Taką właśnie cechę można uzyskać, wyposażając pomieszczenie w odpowiedni dywan, dobrany do aranżacji wnętrza. Bardzo ładne modne dywany oferuje sklep internetowy z linku dywanstyl.pl, który oferuje ponad 1200 artykułów w nowoczesnym wzornictwie z przeznaczeniem głównie do salonu, ale także do sypialni czy pokoju dziecięcego.

Pośród wszystkich dostępnych w tym sklepie dywanów wiele wykonanych jest z czystej wełny, pochodzącej z Nowej Zelandii, inne zaś utkano z wytrzymałej przędzy polipropylenowej. Bogata różnorodność motywów i szeroka paleta kolorów sprawia, że nawet najbardziej wybredni klienci znajdą tu coś do swojego domu. Właściciele sklepu cały czas badają rynek i dlatego doskonale orientują się zarówno w nowościach, jak i potrzebach klientów.

Użytkownik Orederor dodał komentarz Ocena 4
Faktycznie wybór wzorów dywanów może nas przyprawić o ból głowy kiedy szukamy czegoś do swojego domu. :) Warto podczas zakupu kierować się obowiązującymi aktualnie trendami - czyli wiedzieć co jest teraz modne. Czasem jednak wystarczy kierować się intuicją - kiedy po prostu wiemy, że to jest ten dywan, który chcemy mieć u siebie, to go kupujemy.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Inne firmy w pobliżu:

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

Communication Corner


Henryka Sienkiewicza 72, Łódź