Dane firmy

MBA Sport Sp. z o.o.


Kwitnąca 10, 05-830 Nadarzyn

Tel: Nadarzyn

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nawierzchnia na plac zabaw


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Jeśli chcemy, aby nasze dzieci spędzały więcej czasy na świeżym powietrzu, musimy im stworzyć atrakcyjne miejsca do rekreacji oraz do beztroskiej i bezpiecznej zabawy. Jednym z takich miejsc powinien być osiedlowy plac zabaw, zlokalizowany gdzieś blisko domu.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy projektowaniu takiego miejsca do zabaw dla dzieci? Kluczowy w takim przypadku jest wybór właściwej nawierzchni. Nawierzchnia na plac zabaw może być kolorowa, stworzy to ciekawy efekt wizualny, ale jak zwracają uwagę specjaliści z firmy MBA Sport, ważniejsze są względy bezpieczeństwa. Dlatego taka nawierzchnia na plac zabaw powinna mieć właściwości antypoślizgowe i amortyzujące oraz powinna być odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Wszystkie te właściwości posiadają płyty syntetyczne POLFLEX, które rekomendowana firma może dostarczyć wszystkim zainteresowanym od ręki.

Użytkownik Maciej Ziółkowski dodał komentarz Ocena 3
Nawierzchnia na plac zabaw oferowana przez firmę MBA Sport jest bardzo bezpieczna dla dzieci i o wiele lepsza niźli piasek i trawa.
Opublikowano: 2018-10-03 12:16:24

Inne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Psycho-med


Trakt Brzeski 80, Warszawa