Dane firmy

Moderno Mundo Sp.z o.o.


Firmowa 10, 62-023 Gądki

Tel: 61 306-77-77

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nadruki na folii | http://www.modernomundo.pl/oferta/nadrukifleksograficzne/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Odpowiednie opakowanie foliowe musi być spójne z wizerunkiem Twojej firmy. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoi klienci wiedzieli, czyje produkty kupują, to koniecznie musisz zadbać o odpowiednie opakowanie. Bardzo ważne jest, aby było na nim Twoje logo oraz żeby było ono utrzymane w kolorystyce i stylu spójnym z komunikacją wizualną Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu, gdy klienci będą widzieć Twoje produkty na półkach, to od razu będą wiedzieli, kto jest ich producentem. 
Jeśli pakujesz większość swoich produktów w opakowania foliowe i w związku z tym potrzebne Ci są profesjonalne nadruki na folii, to koniecznie zajrzyj na stronę modernomundo.pl i sprawdź ich ofertę na opakowania foliowe z nadrukami. Moderno Mundo to prawdziwi specjaliści, jeśli chodzi o wykonywanie opakowań foliowych na zamówienie. W ich szerokiej ofercie czekają na Ciebie różnego rodzaju opakowania, wykonane z folii barierowych, z nadrukami wysokiej jakości, które pozostają czytelne i są trwale nadrukowane. Zgłoś się do nich już teraz i skorzystaj z profesjonalnej oferty. 

Użytkownik redpanda796 dodał komentarz Ocena 5
Moderno Mundo to producent z szeroką ofertą opakowań foliowych. Od worków pod nadruki fleksograficzne - w każdym z tych przypadków na wysokiej jakości można polegać w 100%.
Opublikowano: 2020-07-01 15:18:27

Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, Poznań

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań