Dane firmy

Pensjonat "Magda"


Lasocin 9, 58-250 Pieszyce

Tel: 74 8369-928

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pensjonaty w górach sowich


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Pragnąc dobrze wypocząć, warto wybrać się w takie miejsce, gdzie jest cisza i spokój, a mimo to, gdy zatęskni się za miejskim gwarem, można szybko udać się do większego miasta. Takimi miejscami są na przykład pensjonaty w Górach Sowich, gdzie jest jednakowo pięknie o każdej porze roku i każda ma coś do zaoferowania. Jest to raj dla turystów uwielbiających piesze wycieczki i dla cyklistów. Zimą z kolei można się tam wybrać na narty, gdyż jest tam wyciąg narciarski. Wieczorem można wybrać się do pobliskiego Wrocławia czy Dzierżoniowa.

Na stronie magda.com.pl można znaleźć pensjonat, w którym warto spędzić urlop, gdyż pokoje są tu bardzo wygodne, a wokół panuje idealny spokój. Pensjonat dysponuje pokojami 2- i 3-osobowymi z łazienkami i telewizorami. Każdy pokój ma bezpośrednie połączenie telefoniczne ze światem zewnętrznym i dostęp do Internetu. Warto także pochwalić kuchnię pensjonatu. Posiłki są bardzo smaczne i urozmaicone.

Znajdą tu dla siebie coś osoby pragnące spędzić aktywnie czas, jak i tacy, którzy szukają ciekawych miejsc, takich na przykład jak Jezioro Bystrzyckie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Progress Eco sp. z o.o. sp. k.


Dobrów 7, Dobrów