Dane firmy

PHU AGROVET Andrzej Konopka


Szosowa 84, 18-411 Śniadowo

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wysłodki


Zakres działalności przeglądanej firmy:

W diecie niektórych zwierząt, zwłaszcza przeżuwaczy, nie powinno zabraknąć tzw. wysłodków, czyli produktów, które, mimo iż ich nazwa może na to wskazywać, mają niewielką zawartość cukru, ale są ubocznym produktem produkcji tego składnika. Produkty te mają ważny wpływ na zdrowie zwierząt przede wszystkim jeśli chodzi o wspieranie procesów trawiennych i pomagają zachować ich układ pokarmowy w dobrym stanie.

Wysokiej jakości wysłodki buraczane, wolne od GMO, można znaleźć na stronie agrovet.com.pl. Jakości tych produktów można w pełni zaufać, gdyż sklep, który je oferuje, ma olbrzymie doświadczenie w dostarczaniu hodowcom wysokiej jakości pasz i dodatków paszowych. Wielką zaletą proponowanych wysłodków jest ich naturalność, a także, jak było wspomniane, fakt, iż są one wolne od szkodliwych dla ludzi i zwierząt modyfikacji genetycznych.

Użytkownik anessanto dodał komentarz Ocena 3
Każdy hodowca zwierząt powinien wiedzieć, że dobór odpowiedniej paszy, ma niebagatelny wpływ to w jakiej one będą kondycji. Ja zwracam też uwagę na to, żeby pasza była wolna od GMO (czyli modyfikacji genetycznych).
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Inne firmy w pobliżu:

Kolmat


Rospuda 10, Rospuda

Creek Melioracje Marek Ruczaj


Czyże 19, Czyże

Wopak


św. Rocha 15, Zabłudów