Dane firmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski


Lutycka 64C, 64-920 Piła

Tel: +48 604 678 334

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Donice duże


Zakres działalności przeglądanej firmy:

W przydomowych ogrodach, starannie prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów ogrodnictwa, nie może brakować estetycznych i wytrzymałych donic, w których znajdują się duże, imponujące rośliny.

Wybierając donice duże w dobrze wyposażonych sklepach z artykułami florystycznymi, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich walory użytkowe, ale również na to, czy dana donica dobrze komponuje się z konkretną rośliną i czy wpisuje się w aranżację domowej przestrzeni. Przy wyborze kształtu, rozmiaru i koloru doniczki, a także materiału, z jakiego została wykonana, warto czasem zasięgnąć fachowej porady, aby potem wybrana donica cieszyła oczy i spełniała swoje funkcje przez co najmniej kilka sezonów.

Dobrych fachowców, którzy doradzają, jakie donice będą najlepsze dla danego klienta, można znaleźć w hurtowni La Decora, prowadzącej sprzedaż wysokiej klasy artykułów florystycznych online.

Użytkownik Krzysztof Laskowski dodał komentarz Ocena 5
Donice oferowane na domenie ladecora.pl są tak różnorodne, że każda zapalona miłośnicza kwiatów znajdzie odpowiednią dla siebie. U nas w domu idealnie do aranżacji mieszkania komponują się duże donice.
Opublikowano: 2018-10-30 11:29:59

Inne firmy w pobliżu:

Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, Poznań

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań