Dane firmy

Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu


Kaliska 103, 99-400 Łowicz

Tel: (46) 837-41-38

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Korytka kablowe betonowe | https://www.sib.lowicz.pl


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Chcąc odpowiedzieć zarówno na potrzeby klientów prywatnych, jak i biznesowych, pracownicy Spółdzielni Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu są w stanie zaproponować szeroką listę asortymentu, począwszy od okien PCV aż po elementy zagospodarowania przestrzennego. W ofercie można znaleźć także ochronne korytka kablowe betonowe, które przydadzą się podczas montażu instalacji pod powierzchnią lub na linii gruntu.

Realizator prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zaprasza do kontaktu osoby poszukujące dostawcy mogącego zaproponować dobrej jakości produkty w niewygórowanej cenie. Pracownicy firmy podchodzą do każdego zlecenia indywidualnie. Dbają o najmniejsze szczegóły wykonania poszczególnych elementów i zastosowanie podczas produkcji najlepszego materiału. 

Kadra podejmuje się również wykonania zamówień o niestandardowych parametrach. Dysponuje odpowiednio zaopatrzonym zapleczem technologiczno - magazynowym, dzięki czemu może zagwarantować krótki czas realizacji oraz kontrolę nad każdym etapem pracy.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

Communication Corner


Henryka Sienkiewicza 72, Łódź